kalendarium

Poniedziałek, 2018-06-18

Imieniny:

Elżbiety, Marka
menunewsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym gimnazjum (wycieczki, akademie, rady rodzicielskie) - zapisz się na naszą listę mailingową.

statystyki
  • Odwiedziło nas: 313228 osób
  • Do końca roku: 196 dni
  • Do wakacji: 4 dni
Logo BIP
http://www.men.gov.pl/
http://www.szkolawruchu.men.gov.pl/
http://www.ko.rzeszow.pl/
 http://rodzina.org.pl/
http://www.calapolskaczytadzieciom.pl/
http://www.ryms.pl/
http://www.qlturka.pl/glowna.html

Prace uczniów

Jesteś tu: » Strona startowa » Prace uczniów

                 

             „Chodź, pomaluj mój świat!...” – zachęcał niegdyś w swojej piosence zespół „Dwa Plus Jeden”. To właśnie cytatem z ich utworu chciałabym rozpocząć krótki artykuł na temat pewnej młodej i utalentowanej plastycznie osoby, uczęszczającej na co dzień do III klasy Społecznej Szkoły Podstawowej w Sowinie.

MAGDALENA JURKOWSKA – UCZENNICA Z PASJĄ
czytaj więcej

                         Od dnia 3 października do 19 października 2015 r. klasa V (do której uczęszczam) miała wyznaczony czas na wykonanie zadania domowego z historii. 

GRODY SŁOWIAŃSKIE PIATOKLASISTÓW
czytaj więcej

                  Pierwszoklasiści lubią uczyć się poprzez eksperymentowanie i obserwowanie. Samodzielnie sadzą  różne rośliny np.: rośliny ozdobne, zboże, rzeżuchę, fasolę. Potem starannie się nimi opiekują i obserwują rozwój tych roślin

LUBIMY EKSPERYMENTOWAĆ
czytaj więcej

              O tym, że rysowanie może być świetnym antidotum na nudę i przyjemnym sposobem na spędzanie wolnego czasu, że rozwija wyobraźnię, umiejętności manualne oraz zdolność abstrakcyjnego myślenia, wie doskonale Patrycja Gozdecka– uczennica kl. I gimnazjum. Jako wychowanka świetlicy szkolnej w ZSS w Sowinie, już od najmłodszych lat objawiała duży talent plastyczny i szczególne predyspozycje w tym kierunku. Zawsze chętnie uczestniczyła w świetlicowych zajęciach plastyczno – technicznych, podczas których wykonywała starannie przemyślne, pomysłowe, estetyczne i niezwykle finezyjne prace. 

WYSTAWA RYSUNKÓW PATRYCJI GOZDECKIEJ
czytaj więcej

        „Legenda o zaczarowanym drzewie”, „Legenda o Księżniczce”, „Legenda o Smokach”, „Legenda o Złotym Smoku”, „Legenda o Zaczarowanym Jabłku”czy też "Legenda o Żółtym Kapturku”,  to niektóre tytuły legend, których autoramiuczniowie klasy drugiej, wychowankowie pani mgr Barbary Rogaczewskiej.  Legendy te zostały złożone w zbiór pod tytułem "Uczniowie klasy drugiej piszą legendy". Wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć do ręki i bliżej zapoznać się z tym jakże interesującym zbiórem twórczości naszych uczniów, wzbogaconym pięknymi ilustracjami  informujemy, że zasilił zasoby biblioteczki świetlicy szkolnej, do której  serdecznie zapraszamy .  

DRUGOKLASISCI AUTORAMI LEGEND
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 |
statystyki

Opracowanie: szkolnastrona.pl