kalendarium

Sobota, 2017-09-23

Imieniny:

Bogusława, Liwiusza
menunewsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym gimnazjum (wycieczki, akademie, rady rodzicielskie) - zapisz się na naszą listę mailingową.

statystyki
  • Odwiedziło nas: 268536 osób
  • Do końca roku: 99 dni
  • Do wakacji: 272 dni
Logo BIP
http://www.men.gov.pl/
http://www.szkolawruchu.men.gov.pl/
http://www.ko.rzeszow.pl/
 http://rodzina.org.pl/
http://www.calapolskaczytadzieciom.pl/
http://www.ryms.pl/
http://www.qlturka.pl/glowna.html

Wydarzenia

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia

 

 

                Dnia 7 września 2017 r. na lekcjach języka polskiego w klasie VII wraz z naszą wychowawczynią – mgr Marią Jachym – rozmawialiśmy o naszych ulubionych książkach.

AUTOPORTRETY Z KSIĄŻKĄ W WYKONANIU SIÓDMOKLASISTÓW
czytaj więcej

            W ramach kampanii MSWiA “KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO” funkcjonariusze  Posterunku Policji w Kołaczycach asp. Wacław Sychta oraz post. Stanisław Mizerak odwiedzili naszą szkołę, by omówić z najmłodszymi uczniami bardzo istotną tematykę dotyczącą bezpieczeństwa. 

KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO
czytaj więcej

 

                   Kolejny rok szkolny rozpoczęty! 4 września 2017 r.  po spokojnych, dwóch miesiącach w szkole znów zatętniło życie! Uczniowie tłumnie przybyli na uroczystość inauguracji roku szkolnego 2017/2018. Zgodnie z tradycją Zespołu Szkół Społecznych im. Jana Pawła II w Sowinie,  nowy rok rozpoczął się mszą św. celebrowaną przez ks. Marka Płazińskiego w tutejszym kościele. Dalsza część uroczystości miała miejsce w szkole, gdzie rok szkolny zaingurował Pan Dyrektor Stanisław Rogaczewski. 

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
czytaj więcej

          Dnia 23 czerwca - rok szkolny 2016/2017 - przeszedł do historii. Tego dnia uczniowie po raz ostatni zgromadzili się w szkole,  by odebrać świadectwa swojej dziesięciomiesięcznej pracy. Dla tych, którzy rzetelnie pracowali przez cały rok,  były czerwone paski oraz nagrody książkowe oficjalnie wręczane przez Pana Dyrektora Stanisława Rogaczewskiego.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
czytaj więcej

            W dniach 20 i 21 czerwca uczniowie klas I, II, III i IV wraz ze swoimi wychowawczyniami mgr Martą Merkwą, mgr Barbarą Rogaczewską, mgr Beatą Rachowicz oraz mgr Małgorzatą Leśniak-Florek wybrali się na dwudniową wycieczkę w Bieszczady. Po bieszczadzkich szlakach  przewodniczył nam ks. Adam Lechwar, który z wielką pasją zapoznawał nas z pięknem i kulturą tamtejszego regionu.

NA BIESZCZADZKICH SZLAKACH
czytaj więcej

statystyki

Opracowanie: szkolnastrona.pl