kalendarium

Środa, 2018-02-21

Imieniny:

Eleonory, Lenki
menunewsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym gimnazjum (wycieczki, akademie, rady rodzicielskie) - zapisz się na naszą listę mailingową.

statystyki
  • Odwiedziło nas: 295270 osób
  • Do końca roku: 313 dni
  • Do wakacji: 121 dni
Logo BIP
http://www.men.gov.pl/
http://www.szkolawruchu.men.gov.pl/
http://www.ko.rzeszow.pl/
 http://rodzina.org.pl/
http://www.calapolskaczytadzieciom.pl/
http://www.ryms.pl/
http://www.qlturka.pl/glowna.html

Wydarzenia

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia

 

 

           „Warto przykładać się do nauki przedmiotów ścisłych i podejmować studia z nimi związane, bo to umysły ścisłe są najbardziej poszukiwane na rynku pracy (…) Programista i grafik komputerowy są zawodami  przyszłości, ale ciekawą i dobrze płatną pracę zapewniają także takie kierunki techniczne, jak np. Automatyka i robotyka, Mechanika i budowa maszyn czy Mechatronika” – to wypowiedź pana mgr. Wincentego Skwarka,  który dnia 16 lutego 2018 r. przybył do uczniów kl. VII, na zaproszenie ich wychowawczyni - pani mgr Marii Jachym.

SPOTKANIE SIÓDMOKLASISTÓW Z ABSOLWENTEM NASZEJ SZKOŁY – PANEM MAGISTREM WINCENTYM SKWARKIEM
czytaj więcej

              W dniu 26 stycznia 2018 roku uczniowie klasy szóstej: Krystian Lejkowski, Sebastian Perełka, Patryk Reczek zwyciężyli w Gminnych Zawodach Drużynowych w Tenisie Stołowym. Drużyna dziewcząt w składzie: Martyna Stasiowska i Zuzanna Garstka zajęła II miejsce. Turniej został rozegran w Społecznej Szkole Podstawowej w Sieklówce. Chłopcy, jako mistrzowie, będą reprezentowali gminę na zawodach powiatowych.

SPORTOWY SUKCES SZÓSTOKLASISTÓW
czytaj więcej

                  Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

                   W przedszkolu, przy Zespole Szkół Społecznych w Sowinie, zapraszanie babć i dziadków, na uroczystość z okazji  ich święta, jest tradycją, na stałe wpisaną repertuar imprez szkolnych.  Ta wspaniała uroczystość odbyła się 25 stycznia 2018 roku

KOCHAM BABCIĘ I DZIADZIA
czytaj więcej

                    Dnia 25 stycznia 2018 r. w Domu Kultury w Kołaczycach, trzy uczennice kl. VII SSP w Sowinie odebrały nagrody za osiągnięcia w Gminnym Konkursie Literackim i Plastycznym „Tolerancja to sprawa umysłu i serca”. Miejsce I - w kategorii praca literacka - zdobyła Aleksandra Leśniak za opowiadanie pt. „Historia pewnej opaski”, miejsce I - w kategorii praca plastyczna - otrzymała Julita Zięba, zaś wyróżnienie - w kategorii praca plastyczna - wywalczyła Kinga Michalska. Uczennice do konkursu przygotowała ich wychowawczyni i nauczycielka języka polskiego – pani mgr Maria Jachym.  

DWA MIEJSCA PIERWSZE I WYRÓŻNIENIE – SUKCES UCZENNIC KL. VII W KONKURSIE GMINNYM
czytaj więcej

          Dnia 25 stycznia 2018 r. odbył się Turniej Tenisa  Stołowego  Szkół  Podstawowych  "O puchar Dyrektora  Zespołu  Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku", podczas którego nasi  uczniowie  zajęli   I miejsce  w rozgrywkach  drużynowych oraz  I miejsce  w rozgrywkach indywidualnych.

Drużynowo naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI: Jakub Lechwar, Krystian Lejkowski, Sebastian Perełka, Patryk Reczek.

W rozgrywkach indywidualnych złoto wywalczył Sebastian Perełka. 

             Zwycięzcom i trenerce pani mgr Beacie Madej serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

SUKCES SPORTOWY NASZYCH UCZNIÓW!
czytaj więcej

statystyki

Opracowanie: szkolnastrona.pl