kalendarium

Wtorek, 2017-11-21

Imieniny:

Janusza, Marii
menunewsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym gimnazjum (wycieczki, akademie, rady rodzicielskie) - zapisz się na naszą listę mailingową.

statystyki
  • Odwiedziło nas: 279049 osób
  • Do końca roku: 40 dni
  • Do wakacji: 213 dni
Logo BIP
http://www.men.gov.pl/
http://www.szkolawruchu.men.gov.pl/
http://www.ko.rzeszow.pl/
 http://rodzina.org.pl/
http://www.calapolskaczytadzieciom.pl/
http://www.ryms.pl/
http://www.qlturka.pl/glowna.html

Wydarzenia

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia

 

 

             Jestem już uczniem...... Na ten moment  czekali z niecierpliwością od chwili,  kiedy po raz pierwszy przekroczyli szkolne progi Zespołu Szkół Społecznych im. Jana Pawła II w Sowinie.  8 pierwszoklasistów,  wychowanków pani mgr Barbary Rogaczewskiej – bo to o nich mowa -  zostało oficjalnie przyjętych do szkolnej społeczności,  dnia 8 listopada 2017 r., podczas tradycyjnego aktu pasowania, którego dokonał pan dyrektor Stanisław Rogaczewski.

PASUJĘ CIĘ NA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ
czytaj więcej

              W pochmurny czwartek - 9.11. 2017r o godz. 8.00 – my - piątoklasiści razem z czwartoklasistami  zebraliśmy się przed szkołą  i wspólnie wyruszyliśmy na cmentarz wojenny w Januszkowicach.

 ROZPOCZYNAMY  ROK DLA NIEPODLEGŁEJ!
czytaj więcej

      "Chrońmy naszą planetę" to hasło przewodnie miesięcznego projektu ekologicznego, realizowanego w Zespole Szkół Społecznych im. Jana Pawła II w Sowinie dzięki funduszom przekazanym przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Kołaczycach

        Główne cele projektu to przede wszystkim: kształtowanie u dzieci i młodzieży poczucia harmonii ze środowiskiem i całą przyrodą, promowanie zachowań mających na celu ochronę przyrody, a także rozwijanie wrażliwości ekologicznej i artystycznej.

PROJEKT EKOLOGICZNY
czytaj więcej

                 „Znów jesieni przyszła pora, z nią - jak zwykle - Dzień Seniora. W kim się jeszcze plącze dusza, ten na Dzień Seniora rusza!” – tymi słowami uczniowie kl. VII ZSS w Sowinie rozpoczęli swój gościnny występ w Domu Pomocy Społecznej „Nazaret” w Kołaczycach, dokąd udali się w dniu 27 października 2017 r. na zaproszenie kierownik ośrodka -  pani Magdaleny Podlasek

WYSTĘP SIÓDMOKLASISTÓW W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W KOŁACZYCACH
czytaj więcej

                W dniu 25 października 2017 r.  uczniowie kl. VI i VII szkoły podstawowej oraz kl. II gimnazjum wyjechali wraz ze swoimi wychowawczyniami - mgr Renatą Lisowską, mgr Marią Jachym oraz mgr Agnieszką Rusztowicz do Gminnej Biblioteki Publicznej w Kołaczycach na prelekcję dr Marka Sikorskiego pt. „Smoki, rycerze i smokobójstwo”.

UDZIAŁ KLASY VI, VII ORAZ II GIMNAZJUM W PRELEKCJI DR MARKA SIKORSKIEGO
czytaj więcej

statystyki

Opracowanie: szkolnastrona.pl