kalendarium

Poniedziałek, 2018-06-18

Imieniny:

Elżbiety, Marka
menunewsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym gimnazjum (wycieczki, akademie, rady rodzicielskie) - zapisz się na naszą listę mailingową.

statystyki
  • Odwiedziło nas: 313219 osób
  • Do końca roku: 196 dni
  • Do wakacji: 4 dni
Logo BIP
http://www.men.gov.pl/
http://www.szkolawruchu.men.gov.pl/
http://www.ko.rzeszow.pl/
 http://rodzina.org.pl/
http://www.calapolskaczytadzieciom.pl/
http://www.ryms.pl/
http://www.qlturka.pl/glowna.html

Wydarzenia

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia

 

 

               Wycieczka szkolna to niezwykłe przeżycie dla uczniów.  Wizja wycieczki dodaje skrzydeł i wręcz nie można się doczekać, kiedy nadejdzie dzień wyjazdu. Tak było i w przypadku naszych milusińskich z klas 1-3, którzy z niecierpliwością czekali, aż nastąpi 12 czerwca i udadzą się na zaplanowaną wcześniej eskapadę. Kiedy nadszedł w końcu ten dzień, wszyscy punktualnie wstawili się na miejscu zbiórki, a ich zadowolone miny mówiły, że są gotowi na nowe wyzwania. O 7.30 wyruszyliśmy więc, by poznać co ma do zaoferowania małym turystom Łańcut oraz Rzeszów.

 

 

UCZNIOWIE KLAS I-III NA ZAMKU W ŁAŃCUCIE I MUZEUM DOBRANOCEK W RZESZOWIE
czytaj więcej

               Dzień Matki i Dzień Ojca, to jedne z najpiękniejszych dni w ciągu roku wypełnione kwiatami, serdecznymi życzeniami, laurkami oraz tysiącami całusów. W naszej szkole te dni też mają szczególne znaczenie - połączone w jedną uroczystość na stałe wpisano w kalendarium imprez szkolnych. W tym roku uroczystość ta odbyła się 25 maja i miała nieco inny charakter, bowiem  zaproszeni  goście mogli zobaczyć przedstawienie teatralne pt. „Bajkowy ambaras”.

DZIEŃ MATKI I DZIEŃ OJCA ŚWIĘTUJEMY WSPÓLNIE!
czytaj więcej

               W dniu  17 maja 2018 roku  gościliśmy ks. Biskupa Edwarda Białogłowskiego. Obecność Jego Eminencji była jednym z punktów wizytacji kanonicznej parafii pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Sowinie. 

 

WIZYTA KSIĘDZA BISKUPA EDWARDA BIAŁOGŁOWSKIEGO
czytaj więcej

                  Dnia 10 maja 2018 r. odbyła się III Edycja Gminnego Konkursu ,,Eurowizja Czeka”.  Konkurs miał na celu zachęcenie do śpiewania i rozwijanie talentów wokalnych młodych ludzi. Całe wydarzenie miało miejsce w Kołaczycach. Naszą szkołę reprezentowali: Magdalena Żygłowicz - uczennica klasy I szkoły podstawowej oraz czwórka utalentowanych uczniów z klasy VII: Bartek Matysik, Julia Rogaczewska i Angelika Piątkowska.

EUROWIZJA CZEKA!
czytaj więcej

                 
          9 maja 2018r
. w Publicznej Szkole Podstawowej w Kołaczycach odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny „O złote pióro Burmistrza Kołaczyc”. 
Każdą szkołę z gminy reprezentowały delegacje uczniów wyłonione wcześniej w szkolnych eliminacjach. Przedstawicielami naszej szkoły były: Magdalena Lechwar  z klasy VII, Martyna Stasiowska z klasy VI i Olga Matyjasz z klasy V.

 

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
czytaj więcej

statystyki

Opracowanie: szkolnastrona.pl